HİCRİ ERCİLİ | Kimyevi Madde ve Lojistik

 

HİCRİ ERCİLİ LOJİSTİK

Kimyevi madde depolama ve dağıtım hizmeti verilerek satışı yapılan ürün gruplarımız.

 

HİCRİ ERCİLİ yurtiçi ve yurt dışı satış için 220' nin üzerinde kendi öz mal varlığı kara nakil araç filosuna sahip olup bu filonun içerisinde karbon çelik tank, paslanmaz tank ve amonyak taşıma özelliğine sahip basınçlı tankları ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra 4 adet kimyasal deniz tankeri ile kendi ve tedarikçi kimyevi depolarından, müşterilerimize düzenli ve proje bazlı dağıtım hizmeti sağlamaktadır.

 

Merkez lojistik departmanımız tarafından planlanan ve koordine edilen dağıtım hizmetlerimiz Bandırma, Mersin, Çorlu  ve İzmit şubelerimizden optimum süre ve maliyet parametreleri dikkate alınarak gerçekleştirilmektedir. Dağıtım hizmetlerimiz, kimyasal dökülme kiti bulunan ADR' li araçlarımız ve SRC belgeli yetkin sürücülerimiz tarafından mobil iletişim, araç takip sistemi ve yazılım programımız ile izlenmektedir.

 

Lojistik olarak hedefimiz, depolama ve dağıtım süreçlerimizi, müşteri memnuniyeti düzeyimizi sürekli iyileştirerek ürünlerimizin eksiksiz, doğru zaman ve adrese ulaşmasını sağlamaktır.