HİCRİ ERCİLİ | Alüminyum Sülfat

Alüminyum Sülfat üretimi Bandırma' da başlamış, ardından Mersin tesisimizin devreye alınmasıyla her geçen gün kapasitesini arttırmıştır. 2011 yılında ürün grubuna sıvı alüminyum sülfat üretimi de eklenerek ürün gamı çeşitlendirilmiştir. Halen Dünyada dört kıtada satışı yapılan alüminyum sülfat üretimimiz 400.000 ton/yıl kapasitesine ulaşılmıştır.Yurt içi ve yurtdışı müşterilerimiz tarafından kalitesi ve sahip olduğu ürün ve sistem sertifikaları (ISO 9001, Helal, TSE, REACH) ile kabul gören şirketimiz güçlenerek büyümesini sürdürmektedir.

 

Dünyada geçerli standartların uygulanması için sürekli iyileştirme felsefesiyle üretilen alüminyum sülfat, sanayi kullanımının yanı sıra içme ve kullanma sularının arıtımında kullanılabilir kalitede TS EN 878 ve TSE 1867 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Suda kolay çözünür, alkolde çözünmez. Su arıtma sistemleri, kağıt, tekstil, ilaç, kozmetik, bronzlaştırıcı ve yapıştırıcı ajan, stabilizatör olarak kullanılmaktadır.

 

Müşteri isteğine göre toz, granül, parça ve sıvı ürünlerimiz; 50 kg.' lık astarlı veya lamineli polypropylene torbalarda, 1 tonluk big-bagler ile paletli ambalajda veya dökme olarak satışa sunulmaktadır.

 

                Toz Alüminyum Sülfat - Granül Alüminyum Sülfat - Dökme Parça Alüminyum Sülfat - Sıvı Alüminyum Sülfat