HİCRİ ERCİLİ | Denizcilik ve Tersane

HİCRİ ERCİLİ 30 yıllık kimyevi madde lojistik deneyimlerini deniz taşımacılığına aktararak gelişebilmek ve büyümek için 2009 yılında denizcilik şirketi faaliyete başladı.

 

Günümüzün parlayan yıldızı konumundaki lojistiğin önemi Dünyada her geçen gün daha fazla kavranmakta ve lojistik alanda yapılan iyileştirme ve inovasyon çalışmaları hızla artmaktadır. Artan çalışmaların paralelinde, kendi içerisinde farklılık gösteren ve kendine özgü önem ve özellikler arz eden maddeler için kimyasal lojistik süreç ve kuralları içeren alt lojistik sahaları ortaya çıkmıştır.

 

Artan bu önem kapsamında kimyasal tanker filomuz ile deniz taşımalarınız için güvenilir ve yenilikçi çözüm ortağınız olmayı amaçlıyoruz. Türkiye' deki limanlardan tüm dünya limanlarına geniş ve güvenilir acente  ağımızın sağladığı olanaklarla,  müşteri gereksinimlerine en uygun servis ve fiyat seçenekleriyle talep edilen lojistik hizmeti sunuyoruz.

 

HİCRİ ERCİLİ tehlikeli madde taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile kanunlar ve yönetmelikler doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi garanti etmektedir.

 

HİCRİ ERCİLİ denizcilik sektöründe sürdürülebilir  büyüme için 2015 yılında sektörün tanınmış şirketi Okan Tersanecilik San. ve Tic. A.Ş. yi satın alarak ünvan değişikliğiyle Hicri Ercili Tersanecilik San. ve Tic. A.Ş. olarak faaliyetine devam etmektedir. Bu alandaki yatırımlarına hızla devam eden şirketimiz gemi inşa ve gemi bakım onarım dahil tüm iş ve projelerimizde müşterilerimize sunacağımız ürün yada hizmetlerin, nitelik zamanlama ve maliyet açısından her aşamada memnuniyet verici, kaliteden, çevreye saygıdan, iş güvenliğinden ve yüksek üretkenlikten ödün vermeyen özellikte olması koşulsuz önceliğimiz olacaktır.